small menu ico

Betonové ploty oboustranné

Vsaďte na kvalitní oboustranný betonový plot

Zapomeňte na běžné plotové konstrukce a řešení a vsaďte na materiál, který vám nabídne vysokou pevnost, dlouhou životnost, a také díky němu docílíte perfektního soukromí. To vše vám totiž nabídnou oboustranné betonové ploty, které zaručují moderní betonové oplocení. Díky tomu tak oceníte jejich elegantní vzhled nejenom z vnějšího pohledu k vašemu domu, ale i přímo z prostorů vaší zahrady, nebo pozemku jako takového. Díky tomu se tak betonový plot oboustranný stává nedílnou součástí především moderních novostaveb.

Betonový plot vás nadchne svou životností

Pokud bychom měli zmínit jednu z největších předností, kterými se mohou námi dodávané produkty pyšnit, potom je to zcela určitě dlouhá životnost betonového plotu. Přesvědčte se o tom, že naše betonové ploty vám bez problémů vydrží i celých 30 let. To vše dokáže pouze beton, a tedy i betonový plot, který rozhodně nezklame ani toho nejnáročnějšího zákazníka. A mnozí z nich jasně potvrzují, že právě betonové ploty od nás jim pomohly perfektně vyřešit problémy s oplocením, a také s dostatečným soukromím pro sebe a svou rodinu.

Zvolte oboustranný betonový plot v moderním designu

Betonový plot dnes může mít mnoho podob, a to od své základní surové formy po naprosto originální trendy vzor, který koresponduje se současnými požadavky na moderní design. A takto vypadají moderní oboustranné betonové ploty od nás, které vám jsme schopni nejenom nabídnout v široké škále designových variant, ale součástí našich služeb je samozřejmě i kvalitní, odborná a také i rychlá montáž, která souvisí i s tím, že vám jednotlivé části plotu můžeme namontovat a dovést po celé ČR.


Plánujete-li stavbu domu, nebo máte pouze potřebu vyřešit oplocení u své stávající stavby a pozemku, buďte si jisti, že jsme to právě my a naše oboustranné betonové ploty, kdo vám dokáže dodat řešení takzvaně na klíč, a to s ohledem na všechny vaše požadavky.

+420 545 217 054
info@betonoveploty.cz
Poptávkový formulář
MIMA ploty – Ploty na celý život
Životnost přes 30 let, odolnost a minimální údržba
České produkty z českého materiálu
Možnost probarvení a oboustranného provedení
Montáže provádíme po celé ČR
18leté zkušenosti a tradice
Certifikovaná společnost
X
Robur logo