small menu ico

Průmyslové oplocení – bezzákladové betonové oplocení

Kvalitní průmyslové oplocení MIMA vás zaručeně nadchne

Potřebujete kvalitním způsobem oplotit prostory související s vaší firmou? Ať už se jedná o manipulační plochu, venkovní skladiště nebo překladiště vašich výrobků, rozhodně to nemusí být tak složité, jak si sami myslíte. K tomuto účelu skvěle poslouží průmyslové oplocení z betonu. Obraťte na naši firmu, která pro vás zajistí ideální řešení průmyslového oplocení, které vás svými mnohými přednostmi doslova nadchne.

Bezzákladové betonové oplocení zaručí rychlou snadnou montáž

Spěcháte na váš plot? Potom máte opět další důvod k tomu, proč se na nás obrátit. Námi prodávané průmyslové oplocení totiž umožní doslova bleskovou montáž díky tomu, že do sebe jednotlivé části perfektně zapadají a nevyžadují pevně usazené základy. Navíc i samotná montáž je taktéž doménou naší společnosti, a tak vám bezzákladové betonové průmyslové oplocení postavíme přesně podle vašich požadavků a podle vašeho přání. Samozřejmě rychle a za skvělé ceny, které jsou v oblastech působení naší společnosti skutečně bezkonkurenční.

Díky našemu průmyslovému oplocení zlepšíte i bezpečnost

Je samozřejmě jasné, že právě betonové ploty jsou v mnoha ohledech mnohem lepším řešením, než obyčejné drátěné oplocení. A to i s ohledem na vaši celkovou bezpečnost, bezpečnost vašeho zboží či nemovitostí. Vše na vašem pozemku tak bude dokonale ochráněno a případní zloději to budou mít velmi složité, pokud se rozhodnou se přes vaše nové oplocení dostat.

I u bezzákladového betonového oplocení se můžete těšit dlouhé životnosti

A čím vás vlastně beton ještě konkrétně nadchne? Zaručeně svou pevností a odolností, která se pozitivním způsobem podepíše hlavně na celkové životnosti, kterou udáváme dlouhých 30 let. Po tu dobu bude perfektně odolávat všem nepříznivým vlivům a rozmarům počasí. I to jasně dokazuje, že jsme jedničky ve svém oboru, a námi dodávané oplocení průmyslových staveb je tím nejlepším, jaké jenom můžete pro svou firmu zvolit. Sdělte nám své konkrétní požadavky vyplněním našeho poptávkového formuláře.

+420 545 217 054
info@betonoveploty.cz
Poptávkový formulář
MIMA ploty – Ploty na celý život
Životnost přes 30 let, odolnost a minimální údržba
České produkty z českého materiálu
Možnost probarvení a oboustranného provedení
Montáže provádíme po celé ČR
18leté zkušenosti a tradice
Certifikovaná společnost
X
Robur logo